Dostawa w ciągu 48 godzin

✔ 14 dni na zwrot

 Ocena 4,6/5

Dostawa w ciągu 48 godzin*

Bezpośrednio od producenta

✔ 14 dni na zwrot

Ocena 4,6/5

schuttrutsche kaufen

ELASTYCZNY zsyp budowlany

Rewolucyjna metoda usuwania gruzu!

      Zmniejsza poziom hałasu i zapylenia.

      Nadaje się do usuwania wszystkich rodzajów gruzu.

      Bardzo mocny, wysoka jakość wykonania.

      Nadaje się do prac na różnej wysokości (do 27 m) dzięki połączeniu kilku elementów.

      Duży lej zasypowy Ø50cm.

      Bardzo szybki montaż (10 minut) przy udziale tylko 1 osoby.

      Ultralekki, składany i łatwy do przeniesienia.

Nasz elastyczny zsyp budowlany w pigułce

Błyskawiczny montaż (<10 min.)

Elastyczny zsyp budowlany to wszystko, czego potrzebujesz, jeśli szukasz szybkiego i prostego sposobu na usunięcie gruzu. Montaż zsypu trwa zaledwie kilka minut i może go wykonać 1 osoba. Elastyczny zsyp do gruzu łatwo się składa, co czyni z niego kompaktowe narzędzie, które niewiele waży i jest łatwe w transporcie. Co więcej, elastyczny zsyp do gruzu doskonale sprawdzi się także podczas innych prac: usuwaniu odpadów porozbiórkowych, żwiru, kafelków, drewna, czyszczenia rynien i dachów, opróżniania pomieszczeń i wielu innych.

Odpowiedni do pracy na każdej wysokości

Standardowy elastyczny zsyp budowlany ma 3 metry długości, co odpowiada wysokości 1 piętra. Jednak łatwo połączysz go z dodatkowymi sekcjami, by korzystać z naszego rewolucyjnego zsypu do gruzu także podczas prac na wyższych kondygnacjach. Zsyp można także skrócić. Więcej informacji na ten temat uzyskasz w sekcji FAQ na naszej stronie internetowej. Zaprojektowaliśmy zsyp tak, by łączenie sekcji było niezwykle proste. Jeśli zamówisz kilka części zsypu, do Twojego zamówienia gratis dołączymy materiały łączące.

Kompaktowy, mocny i trwały

Elastyczny zsyp budowlany jest całkowicie składany. Zsyp jest tak kompaktowy, że praktycznie nie zabiera miejsca i możesz łatwo zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Co więcej, elastyczny zsyp budowlany jest ultra lekki, a jednocześnie bardzo trwały.

Schuttrutsche

Elastyczny zsyp budowlany – Oszczędź czas i pieniądze

Od teraz zrzucanie gruzu to bułka z masłem! Kupowanie lub wynajem tradycyjnego zsypu do gruzu nie jest już konieczne. A wszystko za sprawą naszego elastycznego zsyp budowlany. To najlepsza alternatywa na rynku. Zamów elastyczny zsyp do gruzu online bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Jeśli złożysz zamówienie przed godz. 21:30, produkt otrzymasz w ciągu dwóch dni.

Limitowana czasowo cena wynosi zaledwie 130,90 zł., a produkt dostarczamy prosto z naszego magazynu.

Schuttrutsche kaufen
Schuttrutsche mieten
Schuttrutsche kaufen
Baurutsche
Schuttrutsche kaufen
Schuttrutsche
Schuttrutsche
Schuttrutsche

Absolutny numer 1 w zakresie obsługi klienta i jakości

Bezpośredni producent
Od 2017 r. oferujemy elastyczny zsyp budowlany klientom w całej Europie, a prace nad tym rewolucyjnym produktem rozpoczęliśmy w 2015 r. Od tego czasu stale go udoskonalamy, dzięki czemu to obecnie doskonała alternatywa dla wynajmu konwencjonalnego zsypu do gruzu. Dzięki naszemu nowoczesnemu centrum dystrybucyjnemu, silnemu rozwojowi oraz niezawodnym partnerom transportowym dostarczamy nasz produkt na terenie całej Europy w zaledwie 48 godzin.

Międzynarodowa marka
Nasza marka, Stortslurf®, to synonim jakości i innowacji w kraju i za granicą. Oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Nasze produkty wykonane są z trwałych materiałów z najwyższej półki. Wszystkie produkty poddajemy także wielokrotnym testom oraz wyśrubowanym standardom jakości. Wszystkie produkty mamy na stanie magazynowym. W kraju jak i za granicą działa kilku sprawdzonych dystrybutorów, więc gdziekolwiek jesteś, nasz dealer znajduje się niedaleko Ciebie. Nasze produkty oferujemy zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym.

Hauptsitz Stortslurf

“Ten zsyp budowlany pozwala każdemu łatwo, szybko i tanio pozbyć się gruzu. Zapomnij o żmudnym montażu tradycyjnego zsypu, wystarczy, że rozłożysz nasz elastyczny zsyp budowlany i wsypiesz zalegające odpady do otworu na górze.”

WERSJE JĘZYKOWE
NL | DE | UK | FR | AT
BE | IT | ES

OCENY

PARTNERZY TRANSPORTOWI

    

STORTSLURF®
Produkt opatentowany i posiadający zarejestrowany znak towarowy.

METODY PŁATNOŚCI