Dostawa w ciągu 48 godzin*

Bezpośrednio od producenta

✔ 14 dni na zwrot

Ocena 4,6/5

Dostawa w ciągu 48 godzin

✔ 14 dni na zwrot

 Ocena 4,6/5

Często zadawane pytania

Jaka jest żywotność elastycznego zsypu do gruzu?

Elastyczny zsyp do gruzu Stortslurf® jest bardzo trwały i zaprojektowany z myślą o różnego typu odpadach. Jednakże jak każdy produkt jest podatny na zużycie lub przedarcie materiału. Czynniki, które wpływają na żywotność zsypu to m.in. rozmiar oraz waga odpadów, sposób montażu produktu oraz stopień naciągnięcia podczas użycia. Naturalnie istotnym czynnikiem jest także intensywność korzystania.

Wielu z naszych klientów donosi, że zsyp jest nadal w idealnym stanie po zakończeniu projektu. Nasz elastyczny zsyp na gruz pozwala na zrzucenie co najmniej 4-5 m3 odpadów.

Czy mogę korzystać ze zsypu bez leja?

Tak, z naszego elastycznego zsypu do gruzu można korzystać bez leja zasypowego. Niemniej rekomendujemy wykorzystanie tego elementu, ponieważ ułatwia to montaż oraz korzystanie z produktu. Kompatybilne leje znajdziesz w naszym sklepie internetowym. 

Na jakiej wysokości mogę korzystać z elastycznego zsypu do gruzu?

Jednoczęściowy elastyczny zsyp do gruzu mierzy 3 metry długości co odpowiada wysokości 1 piętra. Jeśli będziesz wykonywać prace na 2. piętrze, zamów dwie części, które łatwo połączysz.

Testowaliśmy nasz produkt na maksymalnej wysokości 27 metrów. Dwóch z naszych klientów korzystało ze zsypu na wysokości 30 metrów, ale jako producenci nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa korzystania na tej wysokości.

Jakiego rodzaju odpady mogę zrzucać za pomocą zsypu do gruzu?

Nasz elastyczny zsyp do gruzu pozytywnie przeszedł testy zrzutu odpadów betonowych, szkła oraz drewna. Wielokrotnie testowaliśmy nasz zsyp podczas zrzutu ostrych elementów, takich jak gwoździe w drewnie. Nasz produkt jest także często wykorzystywany do usuwania odpadów sypkich, takich jak żwir czy piasek. Upewnij się, że kanał zsypu jest odpowiednio zamocowany oraz że nie ma w nim zagięć. Zamontuj elastyczny zsyp do gruzu w maksymalnie pionowej pozycji (zwłaszcza w przypadku zrzutu ciężkich i ostrych odpadów), żeby uniknąć niepotrzebnych uszkodzeń oraz wydłużyć czas użytkowania zsypu.

Czy elastyczny zsyp do gruzu należy montować pionowo?

Rekomendujemy, by nasz elastyczny zsyp montować w maksymalnie pionowej pozycji. Wielu klientów korzysta ze zsypu ułożonego w bardziej poziomej pozycji, jednak należy pamiętać, że przyczyni się to do szybszego zużycia produktu

 

Jaki jest czas dostawy?

Zamówienia złożone w dniu roboczym przed godz. 21:30 zostaną doręczone w ciągu 2 dni.

Czy mogę skrócić elastyczny zsyp do gruzu (uzyskać rozmiar pośredni)?
Tak, nasz produkt ma pętle łączące w 3 miejscach. Na dole, pośrodku oraz w górnej części. Jeśli chcesz połączyć dwie lub kilka części, możesz wybrać nałożyć na siebie elementy w dowolnym miejscu, wybierając odpowiednią pętlę łączącą. Jeśli połączysz drugą część za pomocą dolnych pętli pierwszej części, uzyskasz większą długość, niż jeśli połączysz drugą część za pomocą środkowych pętli.
Ile kosztuje elastyczny zsyp do gruzu?

Wszystkie ceny znajdziesz tutaj.

Jak połączyć dwie części elastycznego zsypu do gruzu?

Elastyczny zsyp do gruzu wyposażony jest w pętle łączące, dzięki którym możesz łatwo zamocować kolejną część np. za pomocą karabińczyków, solidnej liny czy opasek kablowych Ty-Rap. Naturalnie możesz się posłużyć innym sposobem, o ile zapewni to stabilne połączenie.

Do każdego zamówienia gratis dołączamy odpowiednie materiały umożliwiające skuteczne połączenie dwóch części.

Czy mogę zapłacić z dołu?

Po złożeniu każdego zamówienia automatycznie wystawiamy fakturę. Jeśli chcesz dokonać zakupu na firmę i zapłacić później, złóż zamówienie, korzystając z formularza kontaktowego. W odpowiedzi odeślemy Ci potwierdzenie zakupu.

W jaki sposób mogę zamontować zsyp do okna bez ramy?

Elastyczny zsyp do gruzu możesz zamontować, posługując się haczykami umieszczonymi na leju. Przepleć przez nie pas, łańcuch lub kawałek liny. Koniec przywiąż do ramy okna. Jeśli to niemożliwe, koniec możesz przyczepić do innego przedmiotu: kaloryfera, haka w ścianie, nogi łóżka itd. Dopasowując długość pasa lub liny, ustawisz lej (wraz z przymocowanym do niego zsypem) idealnie za oknem.

Podsumowując: nie potrzebujesz ramy okna, by poprawnie zamontować zsyp.

Czy mogę zrzucić gruz do taczki albo worka?

Oczywiście! Kontener na gruz nie jest niezbędny. Pamiętaj jednak, by dobrze zamocować kanał zsypu przed zrzutem.

WERSJE JĘZYKOWE
NL | DE | UK | FR | AT
BE | IT | ES

OCENY

PARTNERZY TRANSPORTOWI

    

STORTSLURF®
Produkt opatentowany i posiadający zarejestrowany znak towarowy.

METODY PŁATNOŚCI