Dostawa w ciągu 48 godzin*

Bezpośrednio od producenta

✔ 14 dni na zwrot

Ocena 4,6/5

Dostawa w ciągu 48 godzin

✔ 14 dni na zwrot

 Ocena 4,6/5

O nas

Założona w 2017 roku, po latach rozwoju.

Nasza firma została założona w Holandii w 2017 roku. Stortslurf® to opatentowany produkt, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku po latach rozwoju i testów. W tej chwili jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z międzynarodowymi sklepami internetowymi i resellerami w różnych krajach.

Od początku istnienia naszej firmy staramy się, aby nasi klienci byli codziennie zadowoleni z prostoty i jakości naszych produktów. Stale rozwijamy nasz produkt i regularnie wprowadzamy na rynek ulepszone wersje. 

Bierzemy odpowiedzialność za pozytywny wkład w środowisko i nasze otoczenie. Nasze produkty są produkowane w sposób jak najbardziej zrównoważony.

Schuttrutsche mieten

Wrażenie o naszej firmie

Codziennie pracujemy nad poprawą jakości i satysfakcji klienta. Ponadto stale dążymy do rozszerzenia naszej działalności. Zawsze oferujemy naszym klientom pewne gwarancje, aby nigdy nie byli Państwo zaskoczeni.

Szybka dostawa z magazynu

Wszystko mamy w magazynie i dlatego możemy zaoferować szybkie i korzystne cenowo dostawy. Ze względu na duże obroty mamy specjalne umowy ze spedytorami, które umożliwiają nam szybką dostawę, nawet międzynarodową.

Szacunek dla ludzi i środowiska

Bierzemy odpowiedzialność za pozytywny wkład w środowisko i nasze otoczenie. W ten sposób nasze produkty są produkowane w sposób jak najbardziej zrównoważony, a we wszystkich innych procesach uwzględniamy ludzi i środowisko.

Doskonała obsługa klienta

Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą Stortslurf®, a także wynalazcą i twórcą. Ponieważ jest to nasz własny produkt, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć nasz produkt bezpiecznie, niezawodnie i ku Państwa pełnemu zadowoleniu.

Gwarancja niskiej ceny

Oferujemy Państwu gwarancję najniższej ceny. Czy można znaleźć produkt taniej w innym miejscu? Prosimy o kontakt.

Nasza historia

“Tradycyjna” zsypnia do gruzu jest ciężka, droga, trudna w montażu i mało kompaktowa. Ponadto trzeba się pogodzić z okresem wynajmu i kosztami transportu lub drogiej dostawy. Montaż zajmuje dużo czasu i nie jest możliwy do wykonania przez jedną osobę.

Uznaliśmy, że powinno to być łatwiejsze, więc w 2015 roku zaczęliśmy opracowywać alternatywę. Po latach rozwoju wymyśliliśmy obecny Stortslurf®, który sprzedajemy od 2017 roku.

Zaczynaliśmy od sklepu internetowego w Holandii, który po roku rozszerzyliśmy na Belgię. Od 2019 roku sprzedajemy produkt również w Niemczech, Francji, Luksemburgu i Austrii. W każdym kraju mamy swój własny sklep internetowy. Zamówienia do Niemiec przechodzą przez tę stronę. Mamy też kilku resellerów, więc produkt jest dostępny również w sklepach. 

N

Działa w 11 krajach

N

Oficjalny deweloper

Jesteśmy oficjalnym wynalazcą i projektantem produktu i sprzedajemy go od 2017 roku.

N

300+ resellerów

Mamy resellerów w kilku krajach, więc możemy dostarczyć wszędzie szybko!

Schuttrutsche mieten