Zostań dealerem

Każdego dnia budujemy naszą markę STORTSLURF i zwiększamy naszą świadomość w Wielkiej Brytanii i Europie. Obecnie stajemy się coraz bardziej znaną marką z ponad 200 dealerami w 12 krajach. Wspólnie z naszymi profesjonalnymi dealerami pracujemy nad osiągnięciem doskonałych wyników, mając na celu zadowolenie klientów końcowych i dobry model zarabiania dla wszystkich.

Bez zobowiązań
Uważamy, że ważne jest, aby pracować bez umów i zobowiązań. Ty prosisz, a my dostarczamy.

Korzystaj z naszych kampanii marketingowych na dużą skalę
Codziennie pracujemy i inwestujemy w skuteczne kampanie marketingowe, aby umieścić naszą markę i dealerów na mapie. W ten sposób zapewniamy maksymalną widoczność za pośrednictwem różnych platform online i offline. Robimy to nie tylko w Polsce, ale także w 12 krajach. Ponadto możemy zapewnić materiały reklamowe.

Atrakcyjne marże i warunki
Nie oszczędzamy na jakości i dążymy do zrównoważonego procesu produkcji. Doskonała jakość oznacza, że klienci są skłonni zapłacić więcej. Ponadto uważamy na niepotrzebne koszty i zapewniamy naszym dealerom atrakcyjne marże (do 70%).

Szybkie dostawy
Dzięki naszym strategicznym partnerstwom z firmami transportowymi możemy szybko dostarczać towary do naszych dealerów (w ciągu 2-4 dni roboczych).

Lista online i polecenia
Wymieniamy wszystkich dealerów na naszej stronie internetowej i zawsze kierujemy zapytania do najbliższego dealera. Ponadto zamieszczamy listy nowych dealerów w naszych mediach społecznościowych o dużym zasięgu.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Jesteś ciekawy możliwości? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza, a my prześlemy Ci więcej informacji tak szybko, jak to możliwe.

zsyp do gruzu