Dostawa w ciągu 48 godzin*

Bezpośrednio od producenta

✔ 14 dni na zwrot

Ocena 4,6/5

Dostawa w ciągu 48 godzin

✔ 14 dni na zwrot

 Ocena 4,6/5

Elastyczny zsyp do gruzu

Elastyczny zsyp do gruzu to innowacyjna metoda pozbywania się gruzu, opróżniania mieszkań i usuwania odpadów. To najlepsza alternatywa dla tradycyjnych, nieelastycznych zsypów na gruz wykonana z wysokojakościowego, trwałego materiału syntetycznego. Zaprojektowana tak, by zrzut gruzu był bezpieczny oraz bardzo prosty.

Elastyczny zsyp do gruzu ma 3 metry długości co odpowiada wysokości mniej więcej 1 piętra. Będziesz pracować na wyższym piętrze? To nie problem! Nasz produkt został zaprojektowany tak, by można było go błyskawicznie wydłużyć. Równie łatwo skrócisz nasz elastyczny zsyp do gruzu.

Wyburzasz ścianę, opróżniasz mieszkanie, oczyszczasz dach lub planujesz inne prace budowlane, które wiążą się z powstaniem odpadów? Nie chcesz wiązać się umowami najmu lub chcesz uniknąć skomplikowanego montażu? W takim razie nasz elastyczny zsyp do gruzu to wszystko, czego potrzebujesz. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, w czym nasz elastyczny zsyp do gruzu przewyższa konwencjonalne zsypy budowlane.

Schuttrutsche mieten

Do jakich prac mogę wykorzystać elastyczny zsyp do gruzu?

Dzięki wykonaniu z trwałego materiału oraz szybkiemu i prostemu montażowi nasz elastyczny zsyp do gruzu sprawdzi się przy wielorakich projektach. Elastyczny zsyp do gruzu można zamocować za pomocą różnych narzędzi (pasa napinającego, liny, łańcucha, haka). W przypadku znakomitej większości prac najlepszym rozwiązaniem będzie pas napinający. Przypnij go bezpośrednio do leja, a następnie do wybranego przez siebie miejsca: okna, jego ramy, kaloryfera, balustrady balkonu, rynny itd. Jeśli chcesz oczyścić rynnę dachową, możesz po prostu przymocować lej do rynny za pomocą haków.

Prace rozbiórkowe

Elastyczny zsyp do gruzu jest solidny i przeznaczony do zrzucania gruzu z jednego lub kilku pięter.

Prace dekarskie

Elastyczny zsyp do gruzu doskonale sprawdzi się podczas usuwania materiałów dekarskich: żwiru, papy dachowej czy dachówek.

Rynien dachowych

Elastyczny zsyp do gruzu jest idealnym rozwiązaniem podczas czyszczenia rynien dachowych czy dachów. Zsyp jest trwały i nie niszczy się pod naporem odpadów.

Opróżnianie pomieszczeń

Proces opróżniania pomieszczeń generuje mnóstwo odpadów, których trzeba się pozbyć. 

Inne prace

Nasz elastyczny zsyp do gruzu sprawdzi się podczas usuwania różnego rodzaju materiałów. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością Ci doradzimy.

Zalety elastycznego zsypu na gruz 

Łatwy w użyciu

Montaż zajmuje zaledwie kilka minut, po czym możesz zacząć zrzucać gruz. Każdy poradzi sobie z obsługą elastycznego zsypu do gruzu, a montaż wykonasz sam(a).

Poręczny, mocny i trwały

Zsyp jest tak kompaktowy, że praktycznie nie zabiera miejsca i możesz łatwo zabrać go ze sobą w dowolne miejsce. Co więcej, elastyczny zsyp do gruzu jest ultra lekki, a jednocześnie bardzo trwały.

Łatwość w przenoszeniu

Elastyczny konstrukcja zsypu pozwoli Ci zamontować go w dowolnym miejscu. Jeśli potrzebujesz przenieść zsyp np. na drugą stronę budynku, wystarczy, że go złożysz i ponownie rozwiniesz w nowym miejscu.

Niski poziom hałasu i zapylenia

Elastyczny zsyp do gruzu redukuje hałas, co docenisz zarówno Ty, jak i osoby wokół. Nasz zsyp emituje też mniej pyłu niż konwencjonalne zsypu budowlane, co pozytywnie wpływa na środowisko, a Tobie ułatwia pracę!

Błyskawiczny montaż i dostawa

Elastyczny zsyp do gruzu dostarczamy w ciągu 2 dni roboczych, jeśli zamówienie zostanie złożone przed godz. 21:30. Montaż jest bardzo szybki i prosty. Całkowity czas montażu zależy od długości zsypu, ale zazwyczaj trwa on zaledwie 10 minut.

Tańszy niż wynajem

Bez okresu wypożyczenia, drogiej dostawy i kosztów zwrotu. Dzięki temu elastyczny zsyp do gruzu jest tańszym rozwiązaniem niż wypożyczenie konwencjonalnego zsypu do gruzu. Koszt dostawy na terenie całej Polski to jedynie 32 . Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie.

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci doradzimy

Telefonicznie

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-17:00. Masz jakiekolwiek pytania? Zadzwoń pod numer +31 341 231 003.

Mailowo

Od poniedziałku do soboty na maile odpowiadamy na bieżąco. Skontaktujesz się z nami pod adresem info@stort-slurf.eu

Za pomocą formularza kontaktowego

Zadaj nam wszystkie nurtujące Cię pytania, wypełniając formularz kontaktowy. W godzinach pracy naszego biura odpowiadamy na zapytania tak szybko, jak to tylko możliwe.

WERSJE JĘZYKOWE
NL | DE | UK | FR | AT
BE | IT | ES

OCENY

PARTNERZY TRANSPORTOWI

    

STORTSLURF®
Produkt opatentowany i posiadający zarejestrowany znak towarowy.

METODY PŁATNOŚCI