Dostawa w ciągu 48 godzin*

Bezpośrednio od producenta

✔ 14 dni na zwrot

Ocena 4,6/5

Dostawa w ciągu 48 godzin

✔ 14 dni na zwrot

 Ocena 4,6/5

Jak korzystać z elastycznego zsypu na do gruzu?

Żeby ułatwić i maksymalnie uprościć użytkowanie produktu, stworzyliśmy poniższą instrukcję. Poniżej znajdziesz również link do naszego filmiku instruktażowego

1 – Połącz zsyp z lejem zasypującym

Pierwszy krok polega na połączeniu zsypu z lejem zasypującym, który możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. Ze zsypu możesz korzystać także bez leja lub połączyć kanał zsypowy z zsypu z własną konstrukcją. Jednakże jako producent zalecamy korzystanie z leja zasypowego.

2 – Jeśli to konieczne, połącz kilka elementów kanału ze sobą

Jeżeli zamówiłeś/-aś więcej niż jeden element kanału zsypowego, w drugim kroku należy połączyć je ze sobą. To bardzo prosta czynność, a do każdego zamówienia gratis dołączamy narzędzia niezbędne do połączenia. Pojedynczy elastyczny zsyp do gruzu mierzy 3 metry długości. Możesz połączyć go z dodatkowymi elementami lub dowolnie skrócić.

3 – Zamontuj lej do jednego z elementów budynku (łańcuch nie jest niezbędny, możesz też użyć pasa napinającego)

W następnym kroku zamontuj elastyczny zsyp do gruzu wraz z lejem do jednego z elementów budynku. Najlepiej zanieść złożony zsyp na miejsce pracy, a następnie rozwinąć go na zewnątrz. Możesz też wciągnąć rozwinięty zsyp na górę za pomocą liny.

4 – Przymocuj drugi koniec zsypu do kontenera (lub innego przedmiotu na dole)

W czwartym kroku przymocuj drugi koniec kanału do kontenera na ziemi. Zsyp możesz też połączyć np. z workiem Big Bag, taczką lub innym pojemnikiem. Upewnij się, że koniec zsypu znajduje się nie wyżej niż 50 cm nad kontenerem. Nie montuj zsypu wyżej, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas zrzutu gruzu.

 

5 – Zrzuć swoje odpady budowlane za pomocą elastycznego zsypu do gruzu

I czas na zrzucenie gruzu. Pozbądź się odpadów, umieszczając je w leju za pomocą wiadra lub taczki. Większe kawałki możesz wrzucić bezpośrednio do leja zsypu. Przed rozpoczęciem zrzutu upewnij się, że zsyp zamontowany jest możliwie pionowo i że kanał nie ma żadnych zagięć.

WERSJE JĘZYKOWE
NL | DE | UK | FR | AT
BE | IT | ES

OCENY

PARTNERZY TRANSPORTOWI

    

STORTSLURF®
Produkt opatentowany i posiadający zarejestrowany znak towarowy.

METODY PŁATNOŚCI